Oferta e Kadri Veselit

Oferta e Kadri Veselit

Kunati e rrah barbarisht pse lindi vajzë – Pamje të rënda! (Video 16+)
Thaçi: Të ndihemi krenarë sepse botës i dhamë dy figura të mëdha, Skënderbeun dhe Shën Terezën

I nominuari i PAN-it për kryetar Kuvendi, Kadri Veseli, ka thënë të enjten në një intervistë dhënë Radio Televizionit të Kosovës, se ai do të tërhiqet nga kandidatura për këtë post, nëse Lëvizja Vetëvendosje dhe Lidhja Demokratike e Kosovës e votojnë kandidatin e PAN-it, Ramush Haradinajn, për kryeministër.

LVV dhe LDK kanë thënë se nuk do ta votojnë Veselin në postin e kryetarit të Kuvendit.

COMMENTS