‘O sa mirë’ nga nesër shfaqet edhe gruaja e ‘Drenicakut’ (Foto)

‘O sa mirë’ nga nesër shfaqet edhe gruaja e ‘Drenicakut’ (Foto)

Ledri Vula publikon ‘U harrum’ (Video)
Moda City hapë konkursin për ‘Miss Kosova’ dhe ‘Miss Albania’ (Foto)

Seriali ‘O sa mirë’ aktualisht është ndër prodhimet më të shikuara shqiptare.

Pas bukuroshes pejane, Arta Nitaj, serialit do t’i bashkohet edhe një modele e re.

Bëhet fjalë për Qëndresa Ismajlin, e cila do të paraqitet në një episod të këtij projekti filmik.

‘Telegrafi’ ka mësuar se modelja kosovare do të luajë rolin e gruas së ‘Drenicakut’.

Ndryshe, episodi i ri do transmetohet nesër në terminin e zakonshëm prej orës 20:00.

COMMENTS