Nusja i jep gji bebes gjatë ceremonisë martesore (Foto)

Nusja i jep gji bebes gjatë ceremonisë martesore (Foto)

Limuzina e Donald Trump del në shitje (Foto)
Freudenbergu qyteti përrallor gjerman, më uniku në botë (Video)

Është bërë virale. Bëhet fjalë për një foto në të cilën nusja shfaqet duke ushqyer me gji vajzën e saj nëntë muajshe gjatë dasmës së saj.

Christina Torino Benton nga Montreal u martua me bashkëshortin e saj Danny Benton në 18 qershor, ndërsa i jepte gji fëmijës së saj Gemma në mes të ceremonisë.

‘Në kishë ishte temperatura 40 gradë, Gemma kishte vapë, nuk kishte fjetur dhe po grindej’ u shpreh 30 vjeçarja për Daily Mail.

Pasi postoi në Facebook foton ku shkruante, ‘Kur je duke u martuar dhe fëmijën tënd e merr uria’, Christina tha se reagimet ishin të ndryshme por kryesisht pozitive.

Nusja i jep gji 4

Nusja i jep gji 3

Nusja i jep gji 2

Nusja i jep gji 1

COMMENTS