Nuk reziston Adriana Lima, komplet nudo (Foto)

Modelja superseksi Adriana Lima, vazhdon të jetë njëra ndër modelet më top. Për të dëshmuar këtë epitet, ajo ka publikuar një fotografi, në të cilën

Modelja superseksi Adriana Lima, vazhdon të jetë njëra ndër modelet më top.
Për të dëshmuar këtë epitet, ajo ka publikuar një fotografi, në të cilën është shfaqur krejtësisht e zhveshur.

Ajo çfarë bie në sy, janë linjat përfekte të modeles, të cilat hiç nuk heziton t’i tregojë.

Me të publikuar fotografinë, fansat e modeles kanë vërshuar me pëlqime dhe komente të shumta pozitive në adresë të saj.

Adriana Lima është njëra prej modeleve më të kërkuara të linjës së ‘Victoria Secret’, ku ka marrë pjesë në më shumë se 15 spektakle të kësaj marke.

adriana-lima-nudo

COMMENTS