Nuk ndalet Kim Kardashian, mbush Instagramin me fotografi nudo (Foto)

Nuk ndalet Kim Kardashian, mbush Instagramin me fotografi nudo (Foto)

Prej vitesh vazhdon të jetë femra më e komentuar në rrjete sociale dhe shtypin rozë. Kim Kardashian nuk ka si t’u shpëtojë komenteve derisa vazhdim

Prej vitesh vazhdon të jetë femra më e komentuar në rrjete sociale dhe shtypin rozë.

Kim Kardashian nuk ka si t’u shpëtojë komenteve derisa vazhdimisht kërkon vëmendje në çdo paraqitje të saj.

Këto ditë, ajo ka ‘thyer’ rrjetin me imazhet nudo, me të cilat ka mbushur rrjetin social, Instagram, në të cilin ka mbi 110 milionë ndjekës.

Këto ditë, Kim është marrë me promovimin e produkteve të trupit, të cilat ka vendosur t’i promovojë vetë e zhveshur.

Fotografitë e saj kanë marrë miliona komente dhe pëlqime, ndërsa nuk kanë munguar as kritikat për paraqitjet e tilla të saj.

COMMENTS