‘Nuk je njeri’ projekti që rikthen Antigona Sejdiun (Video)

Këngëtarja e njohur Antigona Sejdiu ka lansuar baladën e saj më të re të titulluar 'Nuk je njeri'. Këngëtarja kësaj radhe ka bashkëpunuar me Kreshn

Këngëtarja e njohur Antigona Sejdiu ka lansuar baladën e saj më të re të titulluar ‘Nuk je njeri’.

Këngëtarja kësaj radhe ka bashkëpunuar me Kreshnik Avdiun, për ta realizuar këngën e re, një baladë që prek në ndjenja, përcjellë zico.tv

Orkestrimin e ka bërë Ardian Kastrati, ndërsa videoklipin e ka realizuar produksioni Urban Graphics.

‘Nuk je njeri’, pritet të jetë një tjetër sukses për këngëtaren nga Ferizaji, e cila është shumë e kërkuar për të kënduar në dasma dhe ahengje familjare.

COMMENTS