Nuk do të besoni se cila këngëtare do të këndojë në dasmën e Labit (Video)

Ia numëron një nga një: Vajza e Ukshin Hotit ia thotë ‘të zezat’ publikisht ish-burrit
Bes Kallaku tregon arsyen prekëse pse nuk i uroi motrës 8 Marsin (Foto)

Ishin të ftuar në Zhurma Video Music Awards 13, e dukeshin ashtu siç edhe i kanë raportet si vëlla e motër.

Madje këngëtarja Shkurte Gashi thotë se çdo këshillë e merr tashmë nga Labi, përcjellë zico.tv

E moderatori i njohur Labinot Gashi martohet më 16 tetor, duke i dhënë kështu fund beqarisë. Por, a do të këndojë Shkurte Gashi në dasmën e tij?

Kjo ishte pyetja që moderatori Maksim Gjokaj ia drejton në praninë e njëri-tjetrit teksa i interviston pas spektaklit të mbajtur ditë më parë. Dhe ajo ka një përgjigje, të cilën mund ta kuptoni në videon e mëposhtme:

COMMENTS