Nuk do ta besoni se ku e ka vendosur shqiponjën Linda Morina (Foto)

Nuk ka lënë personalitet të njohur pa i kënduar. Linda Morina përveç kësaj, ajo 'bombardon' çdo ditë mediat rozë. Tashmë koleksionit të veshjeve ku

Nuk ka lënë personalitet të njohur pa i kënduar. Linda Morina përveç kësaj, ajo ‘bombardon’ çdo ditë mediat rozë.

Tashmë koleksionit të veshjeve kuq e zi, ajo i ka shtuar edhe një palë këpucë. Ato nuk janë dosido, por të porositura veçmas për Lindën, përcjellë zico.tv

Ajo i ka blerë edhe këpucët me shqiponjë.

‘ikom porosit kpucat qe 1 muj dite sot mi prunen nga maqedonija vdes per shqiponjen dhe nxhyren kuq e zi bomni me shnet’, shkruan Linda në Facebook.

linda-kpucet-me-shqiponje

COMMENTS