Nora Istrefi tregon të pasmet atraktive në imazhin e fundit (Foto)

Nora Istrefi tregon të pasmet atraktive në imazhin e fundit (Foto)

Publikohet foto e parë pas martesës, Adelina Tahiri e lumtur në krahët e burrit milioner (Foto)
Në mesin e 20 vajzave që ‘çmenden’ për të, Butrint Imeri zgjodhi njërën për të bërë një fluturim me helikopter (Foto)

Këngëtarja Nora Istrefi shquhet për paraqitjet e saj me stil në çdo dalje televizive.

Njëjtë ajo kujdeset që të bukur dhe çdo herë në trend edhe në rrjetet sociale.

Së fundmi, Nora ka publikuar një fotografi në llogarinë personale në Instagram, përmes së cilave ka fokusuar të pasmet e saj atraktive.

Istrefi shquhet për linjat e saj, gjë për të cilën kujdeset që të ndjekë me rregull ushtrimet në palestër.

E grimuar lehtë dhe me flokë të kapur lart, të lëshuara pas krahëve të saj, Nora rrëmbeu vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj.

Sa i përket muzikës, që nga dueti i fundit me Gjikon, ajo nuk është parë më aktive me projekte të reja.

COMMENTS