Nora Istrefi pa të brendshme (Foto & Video)

Para dy ditësh dyshja e këngëtarëve Ermal Fejzullahu dhe Nora Istrefi publikuan projektin më të ri 'Hije'. Kënga duket se është pritur mirë nga fan

Para dy ditësh dyshja e këngëtarëve Ermal Fejzullahu dhe Nora Istrefi publikuan projektin më të ri ‘Hije’.

Kënga duket se është pritur mirë nga fansat e dy këngëtarëve pasi deri tani është klikuar mbi 828 mijë herë në Youtube.

Por, veshja e Nora Istrefit, është ajo që po diskutohet më tepër.

Në skenat e përbashkëta me Ermalin, Nora shfaqet e veshur me një fustan ngjyrë ari, të hapur nga të gjitha anët.

Të njëjtin fustan, por të bronztë e kanë veshur edhe shumë personazhe të tjera të njohura, si Paris Hilton, Kendall Jenner etj.

Një fustan i tillë kërkon të vishet pa reçipeta, ndoshta edhe pa të brendshme. Nuk dihet se çfarë s’ka veshur Nora por nga skenat e klipit, gjykoni vet.

COMMENTS