Nora Istrefi dhe Duda Balje kanë diçka të përbashkët (Foto)

Nora Istrefi dhe Duda Balje kanë diçka të përbashkët (Foto)

‘A mban foto nudo në telefon’, skuqet aktori kosovar (Video)
Video që po çmend botën: I verbëri përloti të gjithë me zërin e tij

Padyshim se një pjesë tejet e përfolur e këngëtareve tona është edhe paraqitja e jashtme veshjet, flokët, grimi e deri te detaji i fundit.

Mirëpo, shpesh herë edhe politikanet janë të komentuara, e sidomos ato që vishen më ndryshe se kostumet e zakonshme.

Mbase nuk e keni ditur por një palë pantallona të ngushtë ngjyrë të kuqe, i ka edhe Nora Istrefi por edhe deputetja Duda Balje.

COMMENTS