Nora dhe bluza e saj e cila mezi ia mbulon gjoksin (Video)

Ka pak kohë që Nora Istrefi ka sjellur bashkëpunimin me Ermal Fejzullahun. E si duket Nora po e shijon më së miri suksesin e këngës 'Hije'. Ajo ta

Ka pak kohë që Nora Istrefi ka sjellur bashkëpunimin me Ermal Fejzullahun. E si duket Nora po e shijon më së miri suksesin e këngës ‘Hije’.

Ajo tashmë ka vendosur të bëjë një fotosesion të ri, përcjellë zico.tv

Nora shihet të ketë veshur një bluzë gold, e cila mezi ia mbulon gjoksin. Kështu së paku shihet Istrefi në një video të publikuar në llogarinë personale në Instagram teksa shihet duke marrë poza para aparatit fotografik.

Ndryshe, Nora është duke punuar në projekte të reja muzikore, të cilat do t’i publikojë gjatë muajve të ardhshme.

A post shared by Nora Istrefi (@_noraistrefi_) on

A post shared by Nora Istrefi (@_noraistrefi_) on

COMMENTS