Nora bëhet si ‘Kasandra’ (Foto)

Nora bëhet si ‘Kasandra’ (Foto)

ZhurmaVMA13 shpall nominimet (Video)
Dua Lipa lavdëron Martin Garrix dhe Sean Paul (Video)

Kjo verë ka qenë me angazhime të shumta për këngëtaren e njohur Nora Istrefi.

Nora ka qenë shumë aktive me projekte të reja, koncerte e mbrëmje të shumta muzikore.

E natyrisht si të gjithë artistët edhe Nora i kushton shumë rëndësi pamjes së saj gjatë performancave të saj.

Me rregullimin e fundit që ka bërë Nora, ajo ka krahasuar vetën me aktoren e njohur që luan në serialin ‘Kasandra’, transmeton Gazeta Express.

‘Kasandra’, kishte lënë mbishkrim Nora në këtë fotografi.

COMMENTS