Noizy publikon një imazh kur ishte i vogël me nënën e tij (Foto)

Këngëtari Noizy po qëndron shumë aktiv në rrjete sociale këto ditë. Por imazhi më i ëmbël që e ka publikuar ndonjëherë është ai i sontmi, shkruan

Këngëtari Noizy po qëndron shumë aktiv në rrjete sociale këto ditë.

Por imazhi më i ëmbël që e ka publikuar ndonjëherë është ai i sontmi, shkruan lajmi.net

Reperi i njohur dhe shumë i suksesshëm e ka publikuar një fotografi në Instagram ku shihet me nënën e tij.

Ky imazh shihet se është shkëputur nga arkivat dhe ai duket të ketë qenë një fëmijë shumë i ëmbël.

‘Me ma fal gjithë botën, a e dini që s’është mjaftueshëm’’ i ka vënë mbishkrimin fotos ndërsa ka pranuar komente pozitive nga fansat e shumtë

COMMENTS