Noizy ndihmon familjet skamnore (Foto)

E dijmë që Noizy vazhdimisht i gëzon fëmijët nëpër jetimore të ndryshme me dhurata dhe ndihmon edhe njerëz të ndryshëm në rrugë. Së fundmi reperi du

E dijmë që Noizy vazhdimisht i gëzon fëmijët nëpër jetimore të ndryshme me dhurata dhe ndihmon edhe njerëz të ndryshëm në rrugë.
Së fundmi reperi duke shpalosur anën e tij humane, ka qenë pjesë e një inciative tjetër s`bashku me prezantuesen e njohur Floriana Garon, Leo Kadrimin dhe deputeten Esmeralda Shkjau.

Ata me këtë inciativë kanë ndihmuar një familje pesë anëtarëshe në Durrës, me ushqime, veshmbathje si dhe disa dhurata për fëmijët, të cilët jetonin në kushte te vështira.

noizy-1

Fotografia ku shihen s`bashku me familjen në fjalë, bën thirrje që të ndihmojnë sa më shumë raste të tilla, duke e publikuar përmes rrjeteve sociale.

COMMENTS