Noizy dhe Varrosi sjellin këngën e re ‘Big Daddy'(Video)

Noizy dhe Varrosi sjellin këngën e re ‘Big Daddy'(Video)

Reperët e njohur të labelit 'OTR Records', Noizy dhe Varrosi kanë publikuar së fundmi këngën e tyre më të rem e titull 'Big Daddy'. Kënga është pun

Reperët e njohur të labelit ‘OTR Records’, Noizy dhe Varrosi kanë publikuar së fundmi këngën e tyre më të rem e titull ‘Big Daddy’.

Kënga është punuar nga Dj Franklin, ndërsa tekstin e saj e kanë shkruar vet reperët.

Klipi ‘Big Daddy’ është xhiruar në Tiranë, gjersa në të nuk mungojnë edhe disa skena ‘të nxehta’, ku reperi shfaqet pranë një femre mjaft atraktive.

Elmino Films janë produksioni, së cilit i është besuar ana vizuale e këtij projekti.

Noizy shquhet për projektet e tij të shpeshta në estradë, ndërsa bashkëpunimi me Varrosin pritet të jetë suksesi i radhës.

COMMENTS