Noizy dhe Ledri lëshojnë ‘bombën’ e parë bashkë (Video)

Noizy dhe Ledri lëshojnë ‘bombën’ e parë bashkë (Video)

Reperët ndër më të njohurit shqiptarë, Noizy dhe Ledri Vula, sapo kanë publikuar projektin e tyre më të ri. Kënga titullohet 'Dje & Sot', ndërs

Reperët ndër më të njohurit shqiptarë, Noizy dhe Ledri Vula, sapo kanë publikuar projektin e tyre më të ri.

Kënga titullohet ‘Dje & Sot’, ndërsa dyshja për herë të parë bashkëpunojnë për një projekt të tillë, shkruan zico.tv

Klipi është realizuar në Gjermani, dhe për shumë pak minuta kanë arritur mijëra klikime në YouTube.

Lideri i OTR-së Noizy, gjendet në Amerikë ndërsa ka shkruar në Instagram: ‘Tani unë po fle disa orë, dhe kur të zgjohem i dua mbi 1.000.000 views’.

COMMENTS