Noizy dhe Duda bëjnë fuqinë! (Foto)

Dy nga reperat më të njohur shqiptar, Noizy dhe Duda do të bashkojnë forcën e tyre për këngën e ardhshme. Konfirmimin për këtë e ka bërë vetë reper

Dy nga reperat më të njohur shqiptar, Noizy dhe Duda do të bashkojnë forcën e tyre për këngën e ardhshme.

Konfirmimin për këtë e ka bërë vetë reperi gjilanas në rrjetin social Instagram, raporton zico.tv

‘Shumë shpejt new song and video Duda ft. Noizy’, është përshkrimi i fotos ku shihet me Noizyn.

Nga komentet shihet se fansat e tyre mezi e presin këngën e dyshes së reperëve, të cilët kanë bashkëpunuar edhe më herët mes vete.

COMMENTS