Noizy bëhet ‘doktor’

Premier: Kushrim Dobra publikon projektin e ri ‘M’ke Genjy’ (Video)
Gjikos i dalin përsëri probleme rreth skandalit me peshkaqen (Foto/Video)

Një fotografi shumë qesharake e ka hedhur në rrjetet sociale.

Në këtë foto, Noizy shihet se ka publikuar biletën e udhëtimit dhe afër tij janë edhe shkronjat ‘DR’ për të cilat sipas reperit e bëjnë ‘doktor’ atë.

Në fakt, mbase bëhet fjalë për shkurtesën e qytetit të tij, Durrësit.

Noizy është një nga reperët që udhëton shpesh pasi ka shumë mbrëmje kudo nëpër Evropë.

COMMENTS