Njihuni me vajzën e ‘Sulltaneshë Safies’ (Foto)

Njihuni me vajzën e ‘Sulltaneshë Safies’  (Foto)

Aktorja turke Hulya Avsar, e njohur për publikun shqiptar nëpërmjet rolit të 'Sulltaneshës Safie' në serialin 'Sulltanesha Kosem' prej 13 vitesh është

Aktorja turke Hulya Avsar, e njohur për publikun shqiptar nëpërmjet rolit të ‘Sulltaneshës Safie’ në serialin ‘Sulltanesha Kosem’ prej 13 vitesh është divorcuar nga partneri i saj Kaya Çilingiroglu.

Martesa e tyre zgjati 8 vjet dhe nga kjo martesë ka ardhur në jetë vajza e tyre Zehra.

Ajo është 20 vjeç dhe shpesh publikon në ‘Instagram’ foto me prindërit e saj. Për sa i përket pamjes, duket se ajo ka marrë tiparin më të bukur të së ëmës, sytë.

COMMENTS