Njihuni me vajzën e bukur të Ibrahim Tatlises (Foto)

Njihuni me vajzën e bukur të Ibrahim Tatlises (Foto)

David Beckham flirton me një bukuroshe 13 vjet më të re se Victoria (Foto)
Ja edhe supriza për Encën 22 vjeqare (Foto)

Nuk mund të mos jetë fytyrë e njohur për publikun vajza e Ibrahim Tatlisesit. Gulsen Tatlises, famën e trashëgoi nga babai dhe po e shfrytëzon mirë këtë.

Me flokë të fryra dhe kaçurrele, Gulsen edhe pa bërë asgjë është pjesë e mediave turke.

Dilan Çitak është emri i gruas e cila e solli në jetë njërin nga gjashtë fëmijët e Ibos, pikërisht vajzën bukuroshe të tij, Gulsenin.

Kjo e fundit i mban raportet mirë edhe me vëllëzërit dhe motrat tjera që i ka vetëm nga babai.

Shikoni fotot e Gulsen dhe binduni që është një nga super femrat e Turqisë.

COMMENTS