Njihuni me ushtarin më seksi të FSK’së (Foto)

Njihuni me ushtarin më seksi të FSK’së (Foto)

James Blake publikon këngën e re me Natalie Portman (Video)
Kryemistri Mustafa martoi djalin mbrëmë, atmosfera në dasëm, prezent edhe shumë fytyra publike (Foto/Video)

Edhe pse para disa dite Patris Berisha, partneri i këngëtares Tuna u prezantua si ushtari më seksi i FKS’së, vëmendjen mori kolegu i tij Dardan Hetemi.

Dardan Hetemi i cili bën pjesë në FSK, është i dhënë pas fitnesit dhe sportet ekstreme, ku falë tyre ka arritur ta ketë një trup të formuar me muskuj dhe mjaft seksi.

Ai është mjaft aktiv në rrjetet sociale, ku ka mijëra ndjekës, këtu do ti shohim disa nga fotografit e tij.

COMMENTS