Njihuni me smartphone-in e lirë Moto C (Video)

Njihuni me smartphone-in e lirë Moto C (Video)

Hakerët e ‘shtetit’ vodhën të dhëna të 500 milionë përdoruesve të Yahoo-s
Televizorët e rinj të avancuar nga Samsung (Video)

Motorola Mobility nxorri në treg dy smartphone-t e saj të rinj, Moto G5 dhe Moto G5 Plus, por sigurisht që ka dhe të tjera deri në fund të vitit.

COMMENTS