Njihuni me modelen kosovare që po çmend mediat turke (Video)

Bebe publikon duetin me reperët e njohur, por ky veprim habiti të gjithë (Video)
Conchita deklaron se është e prekur HIV pozitiv (Foto)

Kosovare Halimi është modelja e ‘Gecjan Fashion’.

Ajo ishte e ftuar në emisionin n’ZOOM për të folur rreth karrierës së saj në modelizëm.

Mediat turke kanë shkruar për ‘Javën e Modës’ që u mbajt në Stamboll dhe modelja nga Kosova që jeton në Suedi Kosovarja ishte pjesë e revistës prestigjioze ‘Vogue’.

Për më shumë ndiqeni kronikën e mëposhtme./A.i/

COMMENTS