Njihuni me modelen kosovare që po çmend mediat turke (Video)

A ëshë lodhur Tuna e të qenit nënë ? Po ose Jo
Të famshmet flasin për botox-in:’të gjithë e bëjnë, mirëpo nuk e pranojnë publikisht'(Foto)

Kosovare Halimi është modelja e ‘Gecjan Fashion’.

Ajo ishte e ftuar në emisionin n’ZOOM për të folur rreth karrierës së saj në modelizëm.

Mediat turke kanë shkruar për ‘Javën e Modës’ që u mbajt në Stamboll dhe modelja nga Kosova që jeton në Suedi Kosovarja ishte pjesë e revistës prestigjioze ‘Vogue’.

Për më shumë ndiqeni kronikën e mëposhtme./A.i/

COMMENTS