Njihuni me këngëtarin arkitekt që po fiton çmime ndërkombëtare (VIDEO)

Njihuni me këngëtarin arkitekt që po fiton çmime ndërkombëtare (VIDEO)

'Centrimetri’ kishte publikuar në vitin 2005 hitin ‘Spo ma nin’. 12 vite më vonë këngëtari Ylli Shaqiri u rikthye me një rock baladë të titulluar ‘

‘Centrimetri’ kishte publikuar në vitin 2005 hitin ‘Spo ma nin’.

12 vite më vonë këngëtari Ylli Shaqiri u rikthye me një rock baladë të titulluar ‘Babë’, shkruan arbresh.info.

n’ZOOM ka udhëtuar drejt Mitrovicës dhe ka vizituar ‘Centrimetri Urban Studio’ që është një zyre ku punon Ylli.

Për më shumë shikoni intervistën e këngëtarit arkitekt i cili ka fituar shumë çmime me projektet e tij duke u njohur edhe ndërkombëtarisht.

COMMENTS