Njihuni me këngëtaren që iu frikësohet kontratave (Video)

Ona Mani është një artiste e re e cila deri më tani ka dy projekte muzikore. Kënga e dytë mban titullin ‘Aktor’ dhe ajo ishte e ftuar në emisionin

Ona Mani është një artiste e re e cila deri më tani ka dy projekte muzikore.

Kënga e dytë mban titullin ‘Aktor’ dhe ajo ishte e ftuar në emisionin n’ZOOM për ta promovuar.

Ajo mes tjerash ka treguar se pse nuk do jetë nën menaxhimin e askujt.

Për ta kuptuar atë klikoni në linkun e mëposhtëm.

COMMENTS