Njihuni me djalin nga Prizreni që po ‘çmend’ vajzat e Instagramit (Video)

Drilon Jahdauti është një këngëtar nga Prizreni. Ai tash e sa vite merret me muzikë dhe cover-a të ndryshëm. Në një intervistë për emisionin n’Z

Drilon Jahdauti është një këngëtar nga Prizreni.

Ai tash e sa vite merret me muzikë dhe cover-a të ndryshëm.

Në një intervistë për emisionin n’ZOOM ai tregoi gjëra nga karriera e tij.

Ky artist ka publikuar edhe një këngë autoriale që ka arritur që të pëlqehet mjaft shumë.

Driloni këtë verë edhe ishte i pranishëm në dasma dhe ahengje të ndryshme.

Ndiqeni kronikën dhe njihuni me djaloshin që po ‘çmend’ vajzat e Instagramit me zërin e tij.

COMMENTS