Njihuni me ‘binjaken’ e Soni Malajt, ngjashmëria e tyre është e ‘frikshme’ (Foto)

Njihuni me ‘binjaken’ e Soni Malajt, ngjashmëria e tyre është e ‘frikshme’ (Foto)

Këngëtarja shqiptare Soni Malaj e ka një sozi dhe ngjashmëria e tyre është e 'frikshme'. Sozia e saj, është një vajzë e njohur me 5.5 milionë ndje

Këngëtarja shqiptare Soni Malaj e ka një sozi dhe ngjashmëria e tyre është e ‘frikshme’.

Sozia e saj, është një vajzë e njohur me 5.5 milionë ndjekës në Instagram.

Ajo është një grimiere e talentuar, por njëkohësisht edhe një fashion blogere.

Amra Olević, ose siç njihet ndryshe me pseudonimin e saj, Amrezy ka një ngjashmëri të madhe me këngëtaren shqiptare, Soni Malaj. Dhe kjo ngjashmëri nuk është vetëm tek tiparet, por edhe tek format trupore të dy vajzave.

COMMENTS