Njihuni me bashkëshortin bukurosh të Argjentina Ramosajt (Foto)

Është njëra ndër këngëtaret më të njohura të estradës shqiptare. Bëhet fjalë për këngëtaren Argjentina Ramosaj Argjentina duket se është një nënë dhe bashkëshorte shumë e përkushtuar. Së fundmi ajo ka publikuar një fotografi ku shihet së bashku me bashkëshortin e saj e që duket të jetë shumë i bukur.

Është njëra ndër këngëtaret më të njohura të estradës shqiptare. Bëhet fjalë për këngëtaren Argjentina Ramosaj

Argjentina duket se është një nënë dhe bashkëshorte shumë e përkushtuar.

Së fundmi ajo ka publikuar një fotografi ku shihet së bashku me bashkëshortin e saj e që duket të jetë shumë i bukur.

COMMENTS