Njihuni me artistin e parë shqiptar që ka punuar me Jennifer Aniston (VIDEO)

Njihuni me artistin e parë shqiptar që ka punuar me Jennifer Aniston (VIDEO)

Dua Lipa e mrekullueshme në fushatën e re reklamuese të Patrizia Pepe (Video)
Pas afro dy dekadash, Britney pozon me veshje të ngjashme si ajo në klipin ‘Baby One More Time’ (Foto)

Aktorja e njohur Jennifer Aniston është e njohur për rolet e saj profesionale.

Por, a e keni ditur që një nga bashkëpunëtorët e tij ishte edhe një artist shqiptar, shkruan arbresh.info?

Ky është Noli i cili ishte i ftuar në emisionin n’ZOOM për të folur rreth projekteve të tij.

Noli jeton dhe vepron në Amerikë ku ka punuar me shumë fytyra publike.

Për më shumë shikoni intervistën e mëposhtme.

COMMENTS