Njëzeteshtatë të dashurat e Cristiano Ronaldos (Video)

David Beckham flirton me një bukuroshe 13 vjet më të re se Victoria (Foto)
Johnny Depp arrin ‘i dehur’ në tapetin e kuq të premierës së filmit ‘Murder On The Orient Express’ (Foto)

Cristiano Ronaldo është pa diskutim një prej futbollistëve më të pëlqyer të momentit anë e kënd botës.

Aq sa flitet për atë që bën në fushë, ai është mjaft i përfolur edhe për jetën private.

Ronaldo prej vitesh gëzon famën, suksesin dhe paratë, të cilat të mbledhura së bashku i kanë sjell shumë femra.

Një ndër lidhjet më afatgjate të tij është ajo me super modelen Irina Shayk.

Tani ai vazhdon të jetë në lidhje me Georgina Rodriguezin, me të cilën pret edhe fëmijën e katërt.

Por ndër vite, protugezi ka qenë në lidhje edhe me emra të tjerë të njohur si: Paris Hilton, Kim Kardashian e shumë të tjera.

Një video e publikuar së fundmi në rrjetet sociale, shfaq 27 të dashurat atraktive të futbollistit të njohur Cristiano ronaldo.

Kim Kardashian, Paris Hilton, Irina Shayk: The 27 girls Cristi…

Kim Kardashian, Paris Hilton, Irina Shayk: The 27 girls Cristiano Ronaldo dated ?

Posted by Oh My Goal on Monday, November 6, 2017

COMMENTS