Njësoj edhe Elvana Gjata (Video)

Irina Shayk pa të brendshme në festivalin e Kanës, zbulon shumë…. (Foto)
Ju kujtohet ‘Trashaluqja e bukur’? Ajo sot është 47 vjeçare dhe duket kështu…(Foto)

Këngëtarja Elvana Gjata e ka thyer ‘heshtjen’ e saj. Ajo i është rikthyer skenës me këngën e re ‘Njësoj’.

Në këtë klip Elvana duket më në formë se kurrë.

Është bërë gati një vit që prej këngës së saj të fundit. ‘Love me’ ishte hiti të cilën ajo e realizoi 11 muaj më parë, i cili ka afër 28 milionë klikime në Youtube.

Mbetet për t’u parë nëse kënga e saj më e fundit do të kthehet në një hit për këtë verë.

COMMENTS