Një nënë seksi si Çiljeta (Foto)

Një nënë seksi si Çiljeta (Foto)

E denoncoi publikisht për mashtrim, organizatori: ‘Irma, shihemi në gjykatë’
Pas incidentit, reagon ‘Drenicaku’ (Foto)

Njihet si krijuese e shumë hiteve, dhe bashkëpunimeve me këngëtarë të ndryshëm në estradën muzikore shqiptare.

Në paraqitjen e fundit televizive të gjysmëfinales së spektaklit ‘Tu si que vales’, në krah të prezantuesit Florian Agalliu, është paraqitur me një fustan të gjatë tejet elegant ku vihen në format e saj trupore, përcjellë zico.tv

Disa nga fotografitë e spektaklit ajo i ka postuar në Instagram, ndërsa ndjekësit e saj i kanë dhënë komente të shumta.

Çiljeta cilësohet si një femër seksi, e cila edhe pse nënë, vazhdon të ketë fizik të bukur trupor, ndërsa vazhdon të jetë njëra ndër vajzat më të preferuara të ekranit.

COMMENTS