Një nënë e përkushtuar si Fjolla Morina (Foto)

Një nënë e përkushtuar si Fjolla Morina  (Foto)

Është ndër këngëtaret më ekstravagante dhe më të drejtpërdrejta. Fjolla Morina edhe pse është aktive në fushën e muzikës, ka kohë që për të familja

Është ndër këngëtaret më ekstravagante dhe më të drejtpërdrejta.

Fjolla Morina edhe pse është aktive në fushën e muzikës, ka kohë që për të familja është primare, këtë gjë e dëshmon edhe tani.

Ajo ka postuar në ‘Instastory’ disa pamje, ku shihet buzë plazhit duke shëtitur me vajzën e saj të vogël.

‘Dashuri’, e ka përshkuar ajo videon e publikuar, e cila me shumë krenari publikon pamje të dy vajzave të saj, si një nënë e përkushtuar që është.

Ndërkaq, para disa ditëve, këngëtarja ka festuar ditëlindjen e 31-të të saj, me një festë private luksoze dhe në shoqërinë e mikeshave të saj të ngushta.

COMMENTS