Një mrekulli në ngjyrën e bardhë, Angelina Jolie duket engjëllore (Foto)

Një mrekulli në ngjyrën e bardhë, Angelina Jolie duket engjëllore (Foto)

Ajo ka bërë së fundmi një tjetër defilim në tapetin e kuq. Angelina Jolie, 42 vjeçe, ishte veshur me një fustan të mrekullueshëm në Los Anxheles të

Ajo ka bërë së fundmi një tjetër defilim në tapetin e kuq.

Angelina Jolie, 42 vjeçe, ishte veshur me një fustan të mrekullueshëm në Los Anxheles të premtën.

Jolie mahniti të gjithë me fustanin e saj të bardhë për premierën e ‘The Brewerin’, teksa u bashkua me vajzat Shiloh, 11 vjeçe dhe Zaharan, 12 vjeçe.

Angelina Jolie shoqërohet nga dy vajzat e saj në tapetin e kuq.
Shiloh gjithashtu dukej e ndritshme në një kostum të zi si flokët e saj të shkurtra.
Ndërsa edhe Zahara dukej e admirueshëm në një fustan të zi që dukej mjaft elegant.

Angelina u takua me Nora Twomey, regjisoren e ‘The Breadwinner’.
Saara Chaudry, zëri i vajzës së re në film ishte gjithashtu prezente.

COMMENTS