Një mashkull si Granit Miftari që fajin do e merrte përsipër (Premierë/Video)

Thonë faji mbet jetim por jo çdo herë, Granit Miftari, një këngëtar me stilin e tij të veçantë pas baladës "Shpirtin ma ke vra", një këngë tejet e pël

Thonë faji mbet jetim por jo çdo herë, Granit Miftari, një këngëtar me stilin e tij të veçantë pas baladës “Shpirtin ma ke vra”, një këngë tejet e pëlqyer dhe e pritur mjaft mirë nga publiku ku dhe mori çmimin ‘Best Balada’ në festivalin ‘ÇELËSI MUZIKOR 10’, nuk u ndal duke sjellur edhe disa projekte tjera.

Graniti në programin e ZICO TV, erdhi me këngën “Mu lema fajin”, në ‘Gëzuar 2017’.
Djal i ri beqar dhe me shumë stil, solli një atmosferë të bukur me një këngë ritmike.

COMMENTS