Një lidhje të re nga Dafina Dauti? Ja çka thotë këngëtarja (VIDEO)

Një lidhje të re nga Dafina Dauti? Ja çka thotë këngëtarja (VIDEO)

Dafina na mashtroi të gjithëve me këtë fotografi?!
Avokatja më atraktive shqiptare: Më ofruan deri në 10 mijë euro (Fotot)

Dafina Dauti njihet për zërin e saj melankolik.

Pas disa baladave që ka sjell këngëtarja këtë vit ishte aktive edhe në dasma, shkruan arbresh.info.

Dafina ishte e ftuar në emisionin n’ZOOM ku ka treguar shumë detaje nga jeta e saj private dhe profesionale.

A e ka në plan një lidhje të re e thotë vet ajo.

COMMENTS