Një drekë në restorantin nënujor (Video)

Një drekë në restorantin nënujor (Video)

Brenda shtëpisë ku jeton Barack Obama me familje (Foto)
Ishulli kroat që ngjan si një gjurmë gishtash (Video)

Një restorant i pazakontë në Bruksel i jep adhurueseve të ushqimit një përvojë krejt ndryshe.

I quajtur ‘Perla’, restauranti është instaluar në fund të pishinës së mbyllur, e cila hyn në listën e pishinave më të mëdha në botë.

Restoranti ka formën e një sfere që duket si top golfi dhe brenda ka hapësirë për 4 persona, kështu që klientët e shijojnë vaktin e tyre 5 metra poshtë në pishinë.

Për më shumë ndiqeni storien e përgatitur nga zico.tv:

COMMENTS