Nipi i Agim Ramadanit i kushton këngë heroit (Video)

Getinjo tregon se si i djegë paratë përmes një videoje në SnapChat (Foto)
Në mesin e 20 vajzave që ‘çmenden’ për të, Butrint Imeri zgjodhi njërën për të bërë një fluturim me helikopter (Foto)

Këngëtari Ardian Dema, ka publikuar videoklipin e këngës më të re të cilën ia kushtoi heroit Agim Ramadani.

Kënga të cilës, nipi i Agimit, Ardiani, ia bashkëngjiti titullin ‘Agim Ramadani’, është këngë që ka vargje shumë emocionuese.

Tekstin e kësaj kënge e ka shkruar reperi Gold Ag dhe është këngë që prekë ato familje të cilët dhanë djemtë e tyre për lirinë të cilën sot e gëzojmë.

‘Po më thërret Kosharja, ku je o Agim’ janë disa nga vargjet e këngës që iu kushtua Agim Ramadanit.

COMMENTS