‘Nihan’ shkëlqen në foton e fundit (Foto)

‘Nihan’ shkëlqen në foton e fundit (Foto)

Aktorja turke Neslihan Atagul e cila në publikun shqipëtar u bë e njohur me rolin e saj në serialin 'Kara Sevda', me emrin 'Nihan'. Ajo përveç aktr

Aktorja turke Neslihan Atagul e cila në publikun shqipëtar u bë e njohur me rolin e saj në serialin ‘Kara Sevda’, me emrin ‘Nihan’.

Ajo përveç aktrimit Neslihan njihet edhe si një modele e shumë reklamave në Turqi.

Ajo pasi u bë e famshme dhe hyri në botën e filmit u martua me njërin nga kolegët e saj, po ashtu të famshëm, Kadir Dogulu.

Martesa e saj me aktorin ka bërë shumë bujë të madhe në shtypin rozë.

Mirëpo para disa ditëve u përfol edhe për ndarjen e dyshes gjë që çifti e ka mohuar.

Në rrjetin social Instagram bukuroshja turke ka postuar edhe fotosesionin e saj të ri, ku në këto imazhe ajo duken shumë joshëse dhe tërheqëse.

COMMENTS