Nicki Minaj ‘e zjarrtë’ në xhirimet e klipit të ri (Video)

Nicki Minaj ‘e zjarrtë’ në xhirimet e klipit të ri  (Video)

Reperja amerikane, Nicki Minaj, këto ditë ka përfunduar xhirimet e klipit të saj më të ri “Chun-Li'. Kënga në fjalë është frymëzuar nga personazhi

Reperja amerikane, Nicki Minaj, këto ditë ka përfunduar xhirimet e klipit të saj më të ri “Chun-Li’.

Kënga në fjalë është frymëzuar nga personazhi i famshëm i video-lojës ‘Street Fighter’, teksa në klip Nciki ka zgjedhur kostumin e karakterit Chun-Li.

Minaj vendosi që të ndajë me fansat disa fotografi në rrjetet sociale , ku ka treguar prapaskenat e xhirimeve.

Ajo shfaqet tejet atraktive e veshur në një kostum të ngushtë dhe me prerje, i cili nuk i lë shumë vend imagjinatës.

Reperja ka qenë shumë aktive këtë vit me projekte muzikore, duke kryesuar top listat amerikane.

Edhe projekti i saj i ri muzikor po pritet me padurim nga fansat e saj, të cilët janë me miliona në mbarë globin.

Ok, so here’s the story. When you click on the link in my bio, you’ll see me with my new baby @thealiyajanell who I saw dancing to itty bitty piggy one day & fell in love with her. Long story short, I hired her. The REAL #ChunLi video DOES NOT look like what you’ll see when you click the link!!!! But after 2 days of filming, around 5am when my whole team & crew were TIRED AF, I asked her to FREESTYLE with me & this is what happened. The real #ChunLi video was directed by @stevenkleinstudio and will BLOW ur fkng mind! I love my team so much. @bcompleted on style with @brettalannelson (talking shit in the back), @kimblehaircare on my hair (top notch QUEEN Tingz) and my baby @officialsheiks on makeup (top notch QUEEN TINGZ!!!!). Video coming soon. Thx for ur patience. Love you 😘😘😘♥️ bts by @grizzleearts LINK IN MY BIO

A post shared by Barbie® (@nickiminaj) on

COMMENTS