Ngjyrat që duhet t’i kombinoni në stinën e dimrit (Foto)

Prezantuesja suedeze me kreacionet e Vjollca Llapashticës (Foto)
Po afrojnë festat! Ja disa ide se si mund të visheni (Foto)

Nёse hapni dollapin çdo mёngjes pёr tё gjetur kombinimin dimёror tё radhёs, ju shkon mendja vetёm nё ngjyrat bardh e zi, atёherё duhet tё filloni tё mendoni ndryshe. Pse të mos shtoni mё shumё ngjyrё nё kombinimet e dimrit, por edhe ato tё vjeshtёs?

Mёnyra ёshtё shumё e thjeshtё. Pёrpiquni tё kombinoni ngjyra tё kundёrta pastel, siç ёshtё grija dhe roza.

Pёr shembull, palltoja qё veshi Kendall Jenner nё fashion show-n e Versace-s, pёr vjeshtёn e ardhshme kombinon mё sё miri kёto dy ngjyra. Madje edhe fustani me aksesorin, qё ishin po ashtu nё ngjyrat pastel shkonin me tё gjithё look-un, pa e bёrё atё mё shumё girly seç duhet.

COMMENTS