Nga kush merr mesazh të nxehtë Luana Vjollca (Foto)

Luana Vjollca dhe Krenar Çoçaj duket se kanë vendosur që mos ta fshehin lidhjen e tyre! Megjithëse e kanë mohuar disa herë dhe janë takuar në fshe

Luana Vjollca dhe Krenar Çoçaj duket se kanë vendosur që mos ta fshehin lidhjen e tyre!

Megjithëse e kanë mohuar disa herë dhe janë takuar në fshehtësi, tashmë dyshja po shkëmbejnë mesazhe edhe publikisht

Në fakt, Krenari ka lënë një koment në një fotografi të publikuar prej Luana Vjollcës në llogarinë personale të Instagramit.

‘Vetëm ti mund ta heqësh. Vetëm ti mund të jesh aq seksi dhe e ëmbël në po të njëjtën kohë’, shkruan Çoçaj.

Ndryshe, Krenari ishte edhe i dashuri i këngëtares shqiptare Krenar Çoçaj ndërsa Luana nuk ka pasur ndonjë të dashur zyrtarisht, megjithëse ishte përfolur shumë herë jeta e saj private.

COMMENTS