Nga dita e nesërme Prishtina do të ketë ujë 24 orë

Nga dita e nesërme Prishtina do të ketë ujë 24 orë

Numërohen 95% e votave, vazhdon të prijë PAN-i, VV-ja e dyta
Burri dhe vjehrra e bëjnë për spital gruan nga Prishtina

Qytetarët e Prishtinës nga nesër pritet që të kenë vazhdimisht ujë.

Lajmin e ka bërë të ditur kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, sipas të cilit nga nesër fillon testimi me furnizim të ujit.

‘Prej nesër, fillon testimi i furnizimit 24 orë me ujë për kryeqytetin tonë’, ka shkruar Ahmeti shkurt në Facebook.

COMMENTS