Nesër starton sezona e dytë e n’ZOOM-it (Video)

Nesër starton sezona e dytë e n’ZOOM-it (Video)

Flet e dashura e Amos Zaharisë: Kur zihemi i kërkoj këshillë Yllkës!
Publikohet foto e parë pas martesës, Adelina Tahiri e lumtur në krahët e burrit milioner (Foto)

Emisioni i showbizit n’ZOOM këtë të premte starton sezonën e dytë.

Sezona e re vjen me disa ndryshime në studio.

Mysafirët e parë janë: Ledri Vula, aktorja Adriana Matoshi njohur për rolin e ‘Sasës’, DJ Pm, aktorja Arjola Demiri dhe këngëtari arkitekt Ylli Shaqiri.

Ja çka mund të ndiqni të premten nga ora 19:00 në kanalin zyrtar të arbresh.info në Youtube dhe 20 në ZICO TV.

COMMENTS