Nesër ‘Kokaina’ e Mozzikut

Nesër ‘Kokaina’ e Mozzikut

Edona bashkë me Remin në ‘tokën e ëndrrave’ (Foto)
Ilir Shaqiri: Muzika e ditëve të sotme është…. (Video)

‘On records’ me pompozitet të madh ka paralajmëruar këngën e re nga reperi Mozzik. Ajo titullohet ‘Kokaina’ dhe do të lansohet nesër.

Reperi i njohur nga Kosova është duke u bërë gjithnjë e më i dashur për publikun shqiptar me këngët e tij. Projekti më i suksesshëm i tij vazhdon të mbetet ‘Dhezu’, i cili ka më shumë se 14 milionë klikime në YouTube.

COMMENTS