Nesër episoda e fundit e sezonës së parë të n’ZOOM (Video)

Nesër episoda e fundit e sezonës së parë të n’ZOOM (Video)

Blerim Destani e han foren e Noizyt, shikone reagimin e tij (Video)
Shikoni sa të bukura janë bërë vajzat e Milaim Zekës (Foto)

n’ZOOM këtë të premte do e ketë episodën e fundit të sezonës së parë.

Për emisionin e fundit do gjeni materiale interesante edhe nga krijimtaria e filmit, shkruan zico.tv

Për më shumë ndiqeni promon dhe mund ti kuptoni detajet.

n’ZOOM emision me autore Albina Zeneli, mund ta shikoni nesër nga ora 20:00 në ZICO TV.

COMMENTS