Nëse kualifikohen në fazën tjetër lojtarët e kombëtares premtojnë…

Cagliari dhe Fiorentina tërheqin numrin 13-të në shenjë nderi për Astorin (Video)
Java e 29-ë e Superligës së Kosovës vjen me derbe

Lojtarët e Kombëtares Shqiptare që janë në Francë kanë vendosur që në rast kualifikimi në turnin tjetër do të lyejnë flokët me ngjyrë të kuqe.

Megjithatë duhet parë se çfarë do të prodhojë mbrëmja e sotme futbollistike për të përcaktuar nëse kuqezinjtë do të vazhdojnë aventurën e tyre në ‘Euro 2016’, apo do të rikthehen në shtëpi.

COMMENTS