Nëna e Ritës sërish vjen me foto ‘hot’ në bikini (Foto)

Nëna e Ritës sërish vjen me foto ‘hot’ në bikini (Foto)

Zyrtare: Bebe Rexha konfirmon ardhjen në Tiranë (Foto)
Bëhen ‘bashkë’ Samanta Karavella dhe 2 Ton (Video)

Këngëtarja e njohur Rita Ora duket se ka pasur kujt t’i ngjajë për bukuri e linja seksi.

Pavarësisht moshës që ka Vera Ora po i lë pa fjalë të gjithë ndjekësit me pamjen e saj.

Vera është duke shijuar pushimet e saj. E nga atje Vera po shfaqet tejet seksi.

E veshur me bikini të zeza, Vera vjen me një pozë tejet përvëluese.

Fansat e saj kanë mbetur të habitur nga linjat e saj perfekte.

COMMENTS