Nëna e Gigi Hadid, shumë më seksi se vajzat? (Foto)

Nëna e Gigi Hadid, shumë më seksi se vajzat? (Foto)

Yolanda Hadid është nëna e dy modeleve më të kërkuara të momentit, Gigi dhe Bella Hadid. Ato aktualisht po rangohen në top listat e femrave më seksi n

Yolanda Hadid është nëna e dy modeleve më të kërkuara të momentit, Gigi dhe Bella Hadid. Ato aktualisht po rangohen në top listat e femrave më seksi në botë por në moshën e vajzave e tillë ka qenë edhe nëna e tyre.

Yolanda Hadid sot feston ditëlindjen dhe Bella ka vendosur që t’ia urojë në një mënyrë shumë të vecantë.

Ajo ka shkruar fjalët më të ndjera për të dhe ka shpehur dashurinë e madhe që ka për nënën e saj. Bashkë me urimin ajo ka ndarë edhe disa fotografi të saja në të cilat duket shumë seksi dhe nuk ngjanë me moshën që ajo ka.

Për më tepër shikoni fotografitë e saj:

COMMENTS